WARSZTATY FOTOGRAFICZNE O TYM

JAK BIEC, NIE JAK DOBIEC DO METY.

BO PRZECIEŻ O TO W TYM WSZYSTKIM CHODZI.

TO WŁAŚNIE „TEN BIEG” JEST NAJWAŻNIEJSZY.

CZEŚĆ

KIMKOLWIEK JESTEŚ NIE ZNALAZŁEŚ SIĘ TUTAJ BEZ PRZYCZYNY – MASZ MARZENIA, SZUKASZ SWOJEJ DROGI, CHCESZ COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU.

UWAŻAM, ŻE JEDNYM Z NAJPIĘKNIEJSZYCH ZAWODÓW NA ŚWIECIE JEST FOTOGRAFIA ŚLUBNA. CHCESZ FOTOGRAFOWAĆ MIŁOŚĆ W NATURALNY SPOSÓB, TWORZĄC LIFESTYLOWE, PEŁNE EMOCJI REPORTAŻE I NIEPOZOWANE SESJE?

ZAPRASZAM CIĘ NA WARSZTATY FOTOGRAFICZNE ON-LINE,

ELWIRA

TEMATY

∙ PRACA PODCZAS SESJI I ŚLUBU

Jeśli nie robiłeś nigdy zdjęć na weselu albo chcesz zacząć od nowa to idealne miejsce dla Ciebie. Zastanawiasz się czy najlepiej mieć plan, czy może jednak iść na żywioł, czy jest schemat pracy fotografa? Jak pracować z parą podczas indywidualnej sesji? Jak wydobyć prawdziwe emocje? Aby mieć na zdjęciu szczery uśmiech i łzy szczęścia, a para po sesji czuła się jakby przeżyła z Tobą prawdziwą przygodę.

∙ LIGHTROOM & PHOTOSHOP

Otrzymasz nasze autorskie presety M&E NIGHTS AND DAYS do Lightrooma i popracujemy wspólnie nad zdjęciami. Pokażę Ci jak pracować z presetami. Przespieszysz swoją pracę przy kolorowaniu i selekcji.

∙ GIFY

Opowiem Ci historię udanego gifa, jak go przygotować od A-Z. Cinematograf, zatrzymanie ruchu i nieskończona możliwość kombinacji jakie daje nam tworzenie ruchowych zdjęć jest niesamowita, nadal dla większości nie odkryta, wiele przed nami, wiele przed Tobą.

∙ REKLAMA

Gdzie i jak się reklamować, aby dotrzeć do swoich klientów. Jak poradzić sobie z konkurencją i zaistnieć? Tworzenie strony internetowej, źródła darmowej reklamy. Będę opowiadać o magicznym SEO i tym co możesz zrobić samodzielnie. Czy są dofinansowania na sprzęt fotograficzny? Jest taka szansa do końca 2020 roku.

∙ TWOJA TWÓRCZOŚĆ

Porozmawiamy o Twojej marce – to kluczowy element naszego spotkania. Skupimy się na Tobie, tym czego potrzebujesz od życia i pracy. Stworzymy wspólnie ścieżkę, a w drogę zabierzesz prawdziwego siebie i całą nową wiedzę.

WEDDING ART ACADEMY™

To warsztaty dla
początkujących i
doświadczonych fotografów.

Od momentu poszukiwań wymarzonego klienta do oddania gotowych zdjęć jest wiele etapów. O większości z nich dowiadywałam się wraz z doświadczeniem, trwało to kilka lat – Ty dowiesz się tego wszystkiego w kilka godzin. Zapiszesz sobie to w notatniku, wcielisz w życie i przyspieszysz swój rozwój o kilka lat. Możliwość opowiadania prawdziwych historii, daje ogromną satysfakcję w życiu i bardzo rozwija prywatnie. Nasze spotkanie to nie tylko wiedza z zakresu fotografii.

Możliwość robienia tego co się kocha to jak wygrać w życie.

WEDDING ART ACADEMY™
3 godziny na żywo  1000 pln  500 pln
– 50% za siedzenie w domu
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.