Galeria

Co Nas wyróżnia?

Światło

To najważniejsza sprawa w fotografii, wszystkie zdjęcia, które tutaj widzicie wykonaliśmy tylko dzięki naturalnemu oświetleniu. Często wyczekiwany moment okazuje się strzałem w 10! Piękne miejsca, pyszne dania i zdolni kucharze zasługują na najlepszą oprawę. Korzystamy z aparatów, które aktualnie są jednymi z najlepszych na rynku. Filmy w jakości 4K i zdjęcia w najwyższej rozdzielczości nadają się do wydruków wielkoformatowych.

Kolory

Same tworzymy zestawy kolorystyczne, którymi kolorujemy Twoje zdjęcia, nie korzystamy z gotowców. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego kolory zawsze idealnie pasują do danej chwili, wnętrza i momentu. Przede wszystkim pasują do Was. Nasze ulubione kolory to te, które przypominają filmową obróbkę. Presety nazwałyśmy M&E NIGHTS AND DAYS – bo nad idealnym ujęciem pracujemy dniami i nocami. Uwielbiamy tworzyć zdjęcia, na które patrzysz i zastanawiasz się – poruszy się? To taki trik. Bo część naszych zdjęć naprawdę się rusza! Przewiń dalej.

Czas

Wiemy jak ważny i cenny jest dla Was czas. Kiedy macie plan na sesje, nie możecie na nią czekać tygodniami. Dlatego termin na oddanie zdjęć ograniczamy do minimum, przy standardowej sesji oddajemy zdjęcia maxymalnie do 7 dni.

Gify

Tak wyglądają ruchome zdjęcia. Można je tworzyć na wiele sposobów, możliwości są ogromne. Zapisane w odpowiednim formacie są gotowe do publikacji na Instagramie, Facebooku i stronie www.